8 листопада поточного року до Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області завітали волонтери – учасники художніх колективів територіального центру Автозаводського району м.Кременчука. Святкову програму приурочили до Дня української писемності.
Підлітки та співробітники колонії сердечно прийняли гостей.
- Наша рідна українська мова дорога кожному з нас, вона підтримує та надихає нас протягом усього життя, дає сили для розвитку та вдосконалення, - привітав гостей та вихованців на початку концерту начальник виховної колонії Юрій Величко та побажав присутнім витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальність плани та задуми.
Артисти виступили із кращими номерами. Із захопленням підлітки слухали українські народні пісні «Їхав, їхав козак містом», «Чураївна», «Тихо над річкою». Теплу атмосферу створювали ліричні та ніжні пісні «Очі волошкові», «Зелене листя, білі каштани» та інші. Радість, чудовий настрій та сміх подарували хлопцям гуморески Павла Глазового. Значний інтерес до українського слова викликали у слухачів авторські вірші у виконанні гостей.
Відбувся чудовий концерт. Хлопці провели приємні хвилини відпочинку та душевного тепла. Виступи подарували заряд незгасаючого оптимізму та чудові враження вихованцям колонії. Бурхливими оваціями хлопці проводжали гостей.
Прес-служба управління Державної
пенітенціарної служби України в Полтавській області
- 1 просмотр
