2 червня до чергової частини Лубенського міськвідділу міліції надійшло повідомлення, що у селі Новаки знайшли тіло 71-річної місцевої мешканки.
Правоохоронці виїхали на місце події, та встановили, що жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді множинних синців та ссадин голови і обличчя. Також з зникли вироби із золота.
Потерпіла померла від закритої черепно-мозкової травми, крововиливу під оболонку та в речовину головного мозку. Завдані тілесні ушкодження були спричинені тупим твердим предметом.
За два дня, працівникам міліції вдалось встановити та затримати двох підозрюваних, 21-річного та 22-річного місцевих жителів. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, або довічне позбавлення волі.
- 3 просмотра
