Заборона на річках діяла з 1 квітня по 20 травня, водосховищах і ставках - до 10 червня. Однак заборона на риболовлю в озерах, старицях і притоках буде діяти ще до 30 червня.
У водоймах загального користування, а це всі річки області, громадяни можуть ловити рибу безкоштовно. Це можна робити з берега, за допомогою човна, вудок всіх видів або спінінгом. Але при цьому кількість гачків на одного рибалку повинно бути не більше 5-ти. При цьому риби, яку можна взяти з собою, можна наловити не більше 3 кілограм на добу. Виняток - той випадок, якщо вам пощастило і одна рибина важить більше 3 кг. Все інше вважається браконьєрством.
Водойми, які орендують громадські організації для аматорської риболовлі, припускають наявність у рибалок членських квитків. У всьому іншому - правила такі ж, тільки кількість гачків на одну людину в цьому випадку до 10-ти, а норма вилову - 5 кілограм на добу.
«Полтавагосрибохрана» нагадує, що заборонено ловити рибу за допомогою вибухових і отруєних речовин, електрики, за допомогою багріння і сіток, а також в промислових масштабах.
- 1 просмотр