У Кременчуці (Полтавська обл.) Збирають підписи проти скасування «Укрзалізницею» низки поїздів прямого сполучення з Кременчука: № 79/80 «Кременчук-Москва», № 127/128 «Кременчук-Львів», № 113 / 114 «Кременчук-Полтава-Київ », № 639/640« Кременчук-Харків », № 669/670« Кременчук-Бахмач », повідомили у прес-службі мерії.
За їхніми словами, відповідне звернення буде передано президенту України Віктору Януковичу.
«У Кременчуці різними політичними партіями і громадськими організаціями розпочато масовий збір підписів від мешканців Кременчука на адресу президента Україна В.Ф. Януковича про недопущення скасування «Укрзалізницею» вищевказаних поїздів », - сказано в повідомленні.
У прес-службі додають, що керівництву держави і «Укрзалізниці» вже було направлено один лист з проханням не допустити скасування руху поїздів, а також інших приміських поїздів у 2012-2013 роках, так як це може викликати справжній транспортний колапс в регіоні.