Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №2 (Полтава)

Час Рейс Автобус
04:25 Полтава Ас-2 Усть Липянка РУТА (мяг) --
05:05 Полтава Ас-2 Кобеляки Ас РУТА (мяг) --
05:20 Полтава Ас-2 Чутове Ас РУТА (мяг) --
05:35 Полтава Ас-2 Руденкiвка ЭТАЛОН (мяг) --
05:45 Полтава Ас-2 Розворот БОГДАН (мяг) --
06:10 Полтава Ас-2 Бiологiчне МЕРСЕДЕС (мяг) --
06:20 Полтава Ас-2 Базилевщина РУТА (мяг) --
06:25 Полтава Ас-2 Терешки2 БОГДАН (мяг) --
06:45 Полтава Ас-2 Терешки БОГДАН (мяг) --
06:50 Полтава Ас-2 Н.Санжари Ас ПАЗ (мяг) --
06:50 Полтава Ас-2 Микiльське ЭТАЛОН (мяг) --
07:00 Полтава Ас-2 Плоске ЕТАЛОН (мяг) --
07:00 Полтава Ас-2 Машiвка Ас РУТА (мяг) --
07:10 Полтава Ас-2 Головач ПАЗ (мяг) --
07:25 Полтава Ас-2 Ковалiвкамаг БОГДАН (мяг) --
07:30 Полтава Ас-2 Лисiвка Пов. РУТА (мяг) --
07:40 Полтава Ас-2 Кунцево РУТА (мяг) --
07:40 Полтава Ас-2 Бiологiчне МЕРСЕДЕС (мяг) --
07:50 Полтава Ас-2 Терешки МАЗ (мяг) --
07:55 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
07:55 Полтава Ас-2 Плоске ЕТАЛОН (мяг) --
08:00 Полтава Ас-2 Терешки2 БОГДАН (мяг) --
08:05 Полтава Ас-2 Микiльське РУТА (мяг) --
08:20 Полтава Ас-2 Кобеляки Ас РУТА (мяг) --
08:30 Полтава Ас-2 Головач РУТА (мяг) --
08:40 Полтава Ас-2 К.Суходолка РУТА (мяг) --
08:50 Полтава Ас-2 Терешки МАЗ (мяг) --
09:05 Полтава Ас-2 Ковалiвкамаг БОГДАН (мяг) --
09:05 Полтава Ас-2 Розворот БОГДАН (мяг) --
09:10 Полтава Ас-2 Бiологiчне МЕРСЕДЕС (мяг) --
09:20 Полтава Ас-2 Павлiвка РУТА (мяг) --
09:25 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
09:25 Полтава Ас-2 Плоске ЕТАЛОН (мяг) --
09:40 Полтава Ас-2 Головач ПАЗ (мяг) --
09:55 Полтава Ас-2 Машiвка Ас РУТА (мяг) --
10:00 Полтава Ас-2 Терешки МАЗ (мяг) --
10:10 Полтава Ас-2 Н.Санжари Ас ЭТАЛОН (мяг) --
10:10 Полтава Ас-2 Нехвороща БАЗ (мяг) --
10:10 Полтава Ас-2 Нехвороща БАЗ (мяг) --
10:25 Полтава Ас-2 Карлiвка Ас ПАЗ (мяг) --
10:35 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
10:35 Полтава Ас-2 Чутове Ас РУТА (мяг) --
10:45 Полтава Ас-2 М.Перещепина ПАЗ (мяг) --
10:50 Полтава Ас-2 Володимирiвк РУТА (мяг) --
10:50 Полтава Ас-2 Пасiчне ГАЗЕЛЬ (мяг) --
10:50 Полтава Ас-2 Максимiвка РУТА (мяг) --
11:00 Полтава Ас-2 Усть Липянка РУТА (мяг) --
11:05 Полтава Ас-2 Плоске ЕТАЛОН (мяг) --
11:10 Полтава Ас-2 Бiлухiвка ПАЗ (мяг) --
11:15 Полтава Ас-2 Канави ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
11:20 Полтава Ас-2 Терешки2 БОГДАН (мяг) --
11:25 Полтава Ас-2 Новопавлiвка РУТА (мяг) --
12:00 Полтава Ас-2 Терешки БОГДАН (мяг) --
12:05 Полтава Ас-2 Бiологiчне МЕРСЕДЕС (мяг) --
12:10 Полтава Ас-2 Машiвка Ас РУТА (мяг) --
12:15 Полтава Ас-2 Ливенське ХАЗ (мяг) --
12:15 Полтава Ас-2 Миронiвка РУТА (мяг) --
12:20 Полтава Ас-2 Лиман-1 БАЗ (мяг) --
12:25 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
12:30 Полтава Ас-2 Стов.Долина РУТА (мяг) --
12:30 Полтава Ас-2 Скибiвка РУТА (мяг) --
12:45 Полтава Ас-2 Терешки2 БОГДАН (мяг) --
12:50 Полтава Ас-2 Чутове Ас РУТА (мяг) --
12:50 Полтава Ас-2 Вiльний Степ РУТА (мяг) --
13:00 Полтава Ас-2 Лисiвка Пов. РУТА (мяг) --
13:10 Полтава Ас-2 Головач ПАЗ (мяг) --
13:15 Полтава Ас-2 Зачепилiвка ЛАЗ-695Я (жст) --
13:20 Полтава Ас-2 Терешки БОГДАН (мяг) --
13:26 Полтава Ас-2 Н.Санжари Ас ПАЗ (мяг) --
13:30 Полтава Ас-2 Плоске ЕТАЛОН (мяг) --
13:35 Полтава Ас-2 Бiологiчне МЕРСЕДЕС (мяг) --
13:40 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
13:45 Полтава Ас-2 Ряське РУТА (мяг) --
14:15 Полтава Ас-2 Ковалiвкамаг БОГДАН (мяг) --
14:20 Полтава Ас-2 Терешки БОГДАН (мяг) --
14:20 Полтава Ас-2 Руденкiвка ЭТАЛОН (мяг) --
14:25 Полтава Ас-2 Плоске ЕТАЛОН (мяг) --
14:30 Полтава Ас-2 К.Суходолка РУТА (мяг) --
14:35 Полтава Ас-2 Карлiвка Ас ПАЗ (мяг) --
14:35 Полтава Ас-2 Терешки2 БОГДАН (мяг) --
14:55 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
15:05 Полтава Ас-2 Кобеляки Ас РУТА (мяг) --
15:05 Полтава Ас-2 Бiологiчне РУТА (мяг) --
15:30 Полтава Ас-2 Пасiчне ГАЗЕЛЬ (мяг) --
15:35 Полтава Ас-2 Терешки БОГДАН (мяг) --
15:45 Полтава Ас-2 Микiльське РУТА (мяг) --
15:50 Полтава Ас-2 Стов.Долина РУТА (мяг) --
16:00 Полтава Ас-2 Нехвороща БАЗ (мяг) --
16:00 Полтава Ас-2 Н.Санжари Ас ЭТАЛОН (мяг) --
16:00 Полтава Ас-2 Нехвороща БАЗ (мяг) --
16:00 Полтава Ас-2 Головач РУТА (мяг) --
16:05 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
16:10 Полтава Ас-2 Терешки2 БОГДАН (мяг) --
16:15 Полтава Ас-2 Новопавлiвка РУТА (мяг) --
16:20 Полтава Ас-2 Розворот БОГДАН (мяг) --
16:20 Полтава Ас-2 Ковалiвкамаг БОГДАН (мяг) --
16:20 Полтава Ас-2 Лиман-1 БАЗ (мяг) --
16:30 Полтава Ас-2 Плоске ЕТАЛОН (мяг) --
16:31 Полтава Ас-2 В.Ланна ПАЗ-672 (мяг) --
16:40 Полтава Ас-2 Усть Липянка РУТА (мяг) --
16:45 Полтава Ас-2 Бiологiчне МЕРСЕДЕС (мяг) --
16:45 Полтава Ас-2 Терешки БОГДАН (мяг) --
16:55 Полтава Ас-2 Канави МЕРСЕДЕС (мяг) --
17:00 Полтава Ас-2 Карлiвка Ас ГАЗЕЛЬ (мяг) --
17:00 Полтава Ас-2 Бiлухiвка ПАЗ (мяг) --
17:00 Полтава Ас-2 М.Перещепина ПАЗ (мяг) --
17:05 Полтава Ас-2 Кунцево РУТА (мяг) --
17:05 Полтава Ас-2 Володимирiвк РУТА (мяг) --
17:15 Полтава Ас-2 Машiвка Ас РУТА (мяг) --
17:15 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
17:25 Полтава Ас-2 Руденкiвка ЭТАЛОН (мяг) --
17:30 Полтава Ас-2 Лисiвка Пов. РУТА (мяг) --
17:30 Полтава Ас-2 Терешки2 БОГДАН (мяг) --
17:40 Полтава Ас-2 Лукищина ПАЗ (мяг) --
17:50 Полтава Ас-2 Машiвка Ас РУТА (мяг) --
18:00 Полтава Ас-2 Терешки БОГДАН (мяг) --
18:05 Полтава Ас-2 Ковалiвкамаг БОГДАН (мяг) --
18:10 Полтава Ас-2 Бiологiчне МЕРСЕДЕС (мяг) --
18:20 Полтава Ас-2 Н.Санжари Ас ПАЗ (мяг) --
18:25 Полтава Ас-2 Микiльське МАЗ (мяг) --
18:25 Полтава Ас-2 Розворот БОГДАН (мяг) --
18:35 Полтава Ас-2 Карлiвка Ас ПАЗ (мяг) --
18:45 Полтава Ас-2 Плоске РУТА (мяг) --
18:45 Полтава Ас-2 Стов.Долина РУТА (мяг) --
19:05 Полтава Ас-2 Терешки БОГДАН (мяг) --
20:55 Полтава Ас-2 Микiльське БАЗ (мяг) --
Додати новий коментар

Вхід через Google