Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №1 (Полтава)

Час Рейс Автобус
00:30 Запорiжжя Ав Дюссельдорф ВОЛЬВО (мяг) --
00:30 Запорiжжя Ав Хайльбронн ВОЛЬВО (мяг) --
01:10 Покровськ.Ас Киiвас`Киiв` НЕОПЛАН (мяг) --
01:15 Харкiв Ас-1 Гдиня СЕТРА (мяг) --
01:15 Харкiв Ас-1 Гдиня СЕТРА (мяг) --
01:45 Херсон Ас Суми Ав ИВЕКО (мяг) --
01:45 Херсон Ас Суми Ав БОГДАН (мяг) --
01:45 Марiуполь Ав Мiнськ Ав МЕРС (мяг) --
01:45 Марiуполь Ав Мiнськ Ав СЕТРА (мяг) --
01:50 Трускавец Ас Харкiв Ас-1 ВОЛЬВО (мяг) --
02:00 Бердянськ Ас Киiв Ав ЮТОНГ (мяг) --
02:00 Киiв Ав Запорiжжя Ав МЕРСЕДЕС (мяг) --
02:00 Бердянськ Ас Киiв Ав СЕТРА (мяг) --
02:33 Чернiгiв Ас Харкiв Ас-1 СЕТРА (мяг) --
02:33 Чернiгiв Ас Харкiв Ас-1 НЕОПЛАН (мяг) --
03:00 Хмельн-Ий Ас Харкiв Ас-1 МАН (мяг) --
03:40 Киiв Ав Харкiв Ас-1 МИЦУБИСИ (мяг) --
03:40 Мiнськ Ав Волноваха Ас СЕТРА (мяг) --
03:55 Киiв Ав Харкiв Ас-1 МАН (мяг) --
05:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
05:00 Чернiвцi Ас Харкiв Ас-1 МЕРСЕДЕС (мяг) --
05:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
05:10 Полтава Ас-1 Пiщане РУТА (мяг) --
05:10 Киiв Ав Харкiв Ас-1 МИЦУБИСИ (мяг) --
05:15 Полтава Ас-1 Свiтлогiрске РУТА (мяг) --
05:20 Полтава Ас-1 Миргород Ас РУТА (мяг) --
05:30 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
05:50 Полтава Ас-1 Шишаки Ас БАЗ (мяг) --
05:55 Полтава Ас-1 Шишаки Ас БАЗ (мяг) --
06:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
06:00 Полтава Ас-1 Черкаси Ас ЭТАЛОН (мяг) --
06:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
06:10 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
06:10 Полтава Ас-1 Днiпро Ав ЛАЗ-699 (мяг) --
06:10 Полтава Ас-1 Гадяч Ас БАЗ (мяг) --
06:15 Полтава Ас-1 Пустовари РУТА (мяг) --
06:25 Полтава Ас-1 Оржиця Ас МЕРСЕДЕС (мяг) --
06:30 Полтава Ас-1 Федiiвка МЕРСЕДЕС (мяг) --
06:30 Полтава Ас-1 Федiiвка МЕРСЕДЕС (мяг) --
06:45 Полтава Ас-1 Пiщане ЭТАЛОН (мяг) --
06:45 Полтава Ас-1 Надежда ЭТАЛОН (мяг) --
06:45 Полтава Ас-1 Семенiвка Ас ГАЗЕЛЬ (мяг) --
06:45 Полтава Ас-1 Харкiв Ас-1 ОТОКАР (мяг) --
06:45 Полтава Ас-1 Кременчук Ас БАЗ (мяг) --
06:46 Полтава Ас-1 Надежда РУТА (мяг) --
06:50 Полтава Ас-1 Шишаки Ас РУТА (мяг) --
07:00 Полтава Ас-1 Лиман-1 ПАЗ (мяг) --
07:00 Полтава Ас-1 Днiпро Ав БАЗ (мяг) --
07:00 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
07:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
07:05 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
07:05 Полтава Ас-1 Кр.Рог Ас-1 МЕРСЕДЕС (мяг) --
07:15 Полтава Ас-1 Кременчук Ас РУТА (мяг) --
07:15 Москва Ав Кропивниць-Й МЕРСЕД (мяг) --
07:25 Полтава Ас-1 Миргород Ас РУТА (мяг) --
07:30 Полтава Ас-1 Днiпро Ав БАЗ (мяг) --
07:30 Полтава Ас-1 Баранiвка РУТА (мяг) --
07:31 Полтава Ас-1 Баранiвка РУТА (мяг) --
07:35 Полтава Ас-1 Кременчук Ас РУТА (мяг) --
07:40 Полтава Ас-1 Кременчук Ас БАЗ (мяг) --
07:45 Полтава Ас-1 Ромни Ас ЕТАЛОН (мяг) --
07:46 Полтава Ас-1 Ромни Ас ЕТАЛОН (мяг) --
07:50 Полтава Ас-1 Суми Ав ВОЛЬВО (мяг) --
07:50 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас РУТА (мяг) --
07:51 Полтава Ас-1 Суми Ав МЕРСЕДЕС (мяг) --
08:00 Полтава Ас-1 Днiпро Ав БАЗ (мяг) --
08:00 Полтава Ас-1 Остапье БОГДАН (мяг) --
08:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
08:05 Полтава Ас-1 Черкаси Ас МЕРСЕДЕС (мяг) --
08:10 Гадяч Ас Кременчук Ас РУТА (мяг) --
08:30 Полтава Ас-1 Черкаси Ас БАЗ (мяг) --
08:30 Кобеляки Ас Харкiв Ас-1 МЕРСЕДЕС (мяг) --
08:30 Полтава Ас-1 Глиб.Долина РУТА (мяг) --
08:31 Полтава Ас-1 Глиб.Долина РУТА (мяг) --
08:35 Полтава Ас-1 Яреськи БАЗ (мяг) --
08:40 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
08:45 Полтава Ас-1 Гадяч Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
08:45 Харкiв Ас-1 Щецин ВАН-ХОЛ (мяг) --
08:50 Полтава Ас-1 В.Багачка Ас ПАЗ (мяг) --
08:50 Полтава Ас-1 Прилуки Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
09:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
09:00 Полтава Ас-1 Глухiв ИКАРУС (мяг) --
09:00 Миргород Ас Харкiв Ас-1 ЭТАЛОН (мяг) --
09:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
09:00 Полтава Ас-1 Горошине БАЗ (мяг) --
09:01 Полтава Ас-1 Горошине БАЗ (мяг) --
09:10 Котельва Ас Кременчук Ас БАЗ (мяг) --
09:10 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
09:20 Полтава Ас-1 Днiпро Ав ЭТАЛОН (мяг) --
09:20 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
09:20 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
09:21 Полтава Ас-1 Днiпро Ав ЭТАЛОН (мяг) --
09:30 Полтава Ас-1 Кременчук Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
09:40 Полтава Ас-1 Кременчук Ас РУТА (мяг) --
09:50 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
09:55 Полтава Ас-1 Шишаки Ас БАЗ (мяг) --
10:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
10:00 Полтава Ас-1 Щецин ВАН-ХОЛ (мяг) --
10:00 Полтава Ас-1 Кременчук Ас РУТА (мяг) --
10:00 Полтава Ас-1 Щецин ВАН-ХОЛ (мяг) --
10:05 Миргород Ас Мелiто-Ль Ас ЕТАЛОН (мяг) --
10:05 Полтава Ас-1 Гребiнка Ас МЕРСЕДЕС (мяг) --
10:15 Днiпро Ав Ромни Ас БАЗ (мяг) --
10:25 Полтава Ас-1 Кременчук Ас МЕРСЕД (мяг) --
10:25 Зiнькiв Ас Кременчук Ас EOC (мяг) --
10:30 Полтава Ас-1 Суми Ав МЕРСЕДЕС (мяг) --
10:30 Полтава Ас-1 Киiв Ав ВОЛЬВО (мяг) --
10:31 Полтава Ас-1 Суми Ав МЕРСЕДЕС (мяг) --
10:33 Полтава Ас-1 Хорол Ас-1 ГАЗЕЛЬ (мяг) --
10:40 Полтава Ас-1 Радянське БАЗ (мяг) --
10:40 Полтава Ас-1 Радянське БАЗ (мяг) --
10:45 Полтава Ас-1 Дружба РУТА (мяг) --
10:46 Полтава Ас-1 Дружба РУТА (мяг) --
10:55 Полтава Ас-1 Оржиця Ас РУТА (мяг) --
11:00 Полтава Ас-1 Миргород Ас АТАМАН (мяг) --
11:01 Полтава Ас-1 Миргород Ас АТАМАН (мяг) --
11:10 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
11:10 Полтава Ас-1 Охтирка Ас БОГДАН А09211 (мяг) --
11:10 Полтава Ас-1 Березняки ПАЗ (мяг) --
11:11 Полтава Ас-1 Березняки ПАЗ (мяг) --
11:15 Харкiв Ас-1 Киiв Ас Вокз НЕОПЛАН (мяг) --
11:20 Полтава Ас-1 Курахове Ас МАН (мяг) --
11:20 Полтава Ас-1 Кременчук Ас РУТА (мяг) --
11:25 Олександрiя Харкiв Ас-1 МЕРСЕДЕС (мяг) --
11:30 Миргород Ас Нiкополь Ас ИКАРУС (мяг) --
11:30 Миргород Ас Нiкополь Ас ИКАРУС (мяг) --
11:35 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
11:35 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БОГДАН (мяг) --
11:36 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
11:45 Харкiв Ас-1 Кропивниць-Й МЕРСЕДЕС (мяг) --
12:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
12:00 Кропивниць-Й Москва Ав МЕРСЕД (мяг) --
12:00 Полтава Ас-1 Ромодан РУТА (мяг) --
12:00 Кропивниць-Й Москва Ав МЕРСЕД (мяг) --
12:05 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
12:05 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
12:10 Полтава Ас-1 Пустовари РУТА (мяг) --
12:10 Полтава Ас-1 Лиман-1 ПАЗ (мяг) --
12:11 Полтава Ас-1 Пустовари РУТА (мяг) --
12:11 Полтава Ас-1 Лиман-1 ПАЗ (мяг) --
12:15 Полтава Ас-1 Днiпро Ав ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
12:15 Харкiв Ас-1 Мiнськ Ав СЕТРА (мяг) --
12:25 Полтава Ас-1 Кременчук Ас РУТА (мяг) --
12:25 Полтава Ас-1 Чернiгiв Ас ИКАРУС (мяг) --
12:31 Полтава Ас-1 Федiiвка РУТА (мяг) --
12:31 Полтава Ас-1 Федiiвка РУТА (мяг) --
12:40 Полтава Ас-1 Шилiвка Реш ЛАЗ-695 (мяг) --
12:40 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
12:41 Полтава Ас-1 Шилiвка Реш ЛАЗ-695 (мяг) --
12:41 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
12:50 Полтава Ас-1 Оржиця Ас РУТА (мяг) --
12:50 Полтава Ас-1 Баранiвка РУТА (мяг) --
12:51 Полтава Ас-1 Оржиця Ас РУТА (мяг) --
13:00 Полтава Ас-1 Оржиця Ас РУТА (мяг) --
13:00 Полтава Ас-1 Днiпро Ав IVECO (мяг) --
13:01 Полтава Ас-1 Оржиця Ас РУТА (мяг) --
13:05 Харкiв Ас-1 Киiв Ав НЕОПЛАН (мяг) --
13:05 Харкiв Ас-1 Вроцлав А СЕТРА (мяг) --
13:10 Полтава Ас-1 Яреськи БАЗ (мяг) --
13:10 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
13:11 Полтава Ас-1 Яреськи РУТА (мяг) --
13:15 Полтава Ас-1 Градизьк Ас БОГДАН (мяг) --
13:15 Кропивниць-Й Суми Ав МАН (мяг) --
13:15 Полтава Ас-1 Свiтлогiрске ЭТАЛОН (мяг) --
13:15 Полтава Ас-1 Чапаевка РУТА (мяг) --
13:15 Кропивниць-Й Суми Ав МАН (мяг) --
13:16 Полтава Ас-1 Чапаевка РУТА (мяг) --
13:20 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
13:20 Полтава Ас-1 Хорол Ас-1 РУТА (мяг) --
13:20 Полтава Ас-1 Зачепилiвках РУТА (мяг) --
13:20 Киiв Ав Харкiв Ас-1 ВОЛЬВО (мяг) --
13:21 Полтава Ас-1 Хорол Ас-1 ГАЗЕЛЬ (мяг) --
13:21 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
13:21 Полтава Ас-1 Зачепилiвках РУТА (мяг) --
13:30 Полтава Ас-1 Олександрiя БАЗ (мяг) --
13:31 Полтава Ас-1 Олександрiя БАЗ (мяг) --
13:35 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
13:36 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
13:40 Полтава Ас-1 Кегичiвка Ас МИЦУБИСИ (мяг) --
13:40 Полтава Ас-1 Мушти РУТА (мяг) --
13:41 Полтава Ас-1 Мушти РУТА (мяг) --
13:41 Полтава Ас-1 Кегичiвка Ас МИЦУБИСИ (мяг) --
13:45 Полтава Ас-1 Н.Орiхiвка ГАЗЕЛЬ (мяг) --
13:50 Полтава Ас-1 Семенiвка Ас РУТА (мяг) --
13:50 Полтава Ас-1 Манжелiя РУТА (мяг) --
13:50 Полтава Ас-1 Камянське Ас ЭТАЛОН (мяг) --
13:50 Кобеляки Ас Короп ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
14:00 Полтава Ас-1 Днiпро Ав МЕРСЕДЕС (мяг) --
14:00 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
14:00 Полтава Ас-1 Лебедин Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
14:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
14:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
14:00 Полтава Ас-1 Лебедин Ас МАН (мяг) --
14:02 Запорiжжя Ав Киiв Ав МЕРСЕДЕС (мяг) --
14:15 Полтава Ас-1 Кременчук Ас РУТА (мяг) --
14:16 Полтава Ас-1 Кременчук Ас РУТА (мяг) --
14:20 Мелiто-Ль Ас Миргород Ас ЕТАЛОН (мяг) --
14:25 Полтава Ас-1 Харкiв Ас-1 БОГДАН (мяг) --
14:30 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
14:30 Харкiв Ас-1 Варшава Ав СЕТРА (мяг) --
14:30 Полтава Ас-1 Миргород Ас БОГДАН (мяг) --
14:30 Харкiв Ас-1 Варшава Ав СЕТРА (мяг) --
14:30 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
14:30 Харкiв Ас-1 Варшава Ав СЕТРА (мяг) --
14:31 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
14:31 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
14:35 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
14:36 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
14:40 Нiкополь Ас Миргород Ас ЭТАЛОН (мяг) --
14:40 Полтава Ас-1 Оболонь ЭТАЛОН (мяг) --
14:40 Нiкополь Ас Миргород Ас ЭТАЛОН (мяг) --
14:40 Полтава Ас-1 Москва Ав НЕОПЛАН (мяг) --
14:40 Полтава Ас-1 Москва Ав МАН (мяг) --
14:41 Полтава Ас-1 Оболонь БАЗ (мяг) --
14:45 Полтава Ас-1 Шишаки Ас БАЗ (мяг) --
14:46 Полтава Ас-1 Шишаки Ас РУТА (мяг) --
14:50 Полтава Ас-1 Шишаки Ас БАЗ (мяг) --
14:50 Полтава Ас-1 Шишаки Ас БАЗ (мяг) --
14:50 Полтава Ас-1 Гадяч Ас БАЗ (мяг) --
14:58 Полтава Ас-1 Оржиця Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
15:00 Суми Ав Запорiжжя Ав МЕРСЕДЕС (мяг) --
15:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
15:00 Полтава Ас-1 Прилуки Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
15:05 Полтава Ас-1 Гадяч Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
15:06 Полтава Ас-1 Радивонiвка РУТА (мяг) --
15:10 Харкiв Ас-1 Кишинiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
15:10 Полтава Ас-1 Пiщане РУТА (мяг) --
15:10 Днiпро Ав Лебедин Ас БАЗ (мяг) --
15:10 Полтава Ас-1 Глобине Ас РУТА (мяг) --
15:10 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас МЕРСЕДЕС (мяг) --
15:10 Харкiв Ас-1 Кишинiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
15:10 Полтава Ас-1 Кр.Рог Ас-1 МЕРСЕДЕС (мяг) --
15:11 Полтава Ас-1 Глобине Ас РУТА (мяг) --
15:11 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
15:15 Кременчук Ас Котельва Ас БАЗ (мяг) --
15:20 Полтава Ас-1 Суми Ав МАН (мяг) --
15:20 Полтава Ас-1 Миргород Ас АТАМАН (мяг) --
15:21 Полтава Ас-1 Киiв Ав МАН (мяг) --
15:21 Полтава Ас-1 Миргород Ас БОГДАН (мяг) --
15:30 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
15:30 Полтава Ас-1 Кременчук Ас МЕРСЕД (мяг) --
15:30 Киiв Ав Харкiв Ас-1 НЕОПЛАН (мяг) --
15:40 Харкiв Ас-1 Хмельн-Ий Ас МЕРСЕДЕС (мяг) --
15:40 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас РУТА (мяг) --
15:40 Харкiв Ас-1 Хмельн-Ий Ас МЕРСЕДЕС (мяг) --
15:41 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас РУТА (мяг) --
15:45 Полтава Ас-1 Остапье БОГДАН (мяг) --
15:46 Полтава Ас-1 Остапье БОГДАН (мяг) --
15:50 Полтава Ас-1 Миргород Ас АТАМАН (мяг) --
15:50 Кропивниць-Й Харкiв Ас-1 БАЗ (мяг) --
15:50 Полтава Ас-1 Конотоп Ас ЭТАЛОН (мяг) --
15:51 Полтава Ас-1 Миргород Ас АТАМАН (мяг) --
15:51 Полтава Ас-1 Конотоп Ас ЭТАЛОН (мяг) --
16:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
16:00 Суми Ав Кропивниць-Й МАН (мяг) --
16:00 Суми Ав Кропивниць-Й БОГДАН (мяг) --
16:10 Полтава Ас-1 Федiiвка МЕРСЕДЕС (мяг) --
16:10 Полтава Ас-1 Федiiвка МЕРСЕДЕС (мяг) --
16:11 Полтава Ас-1 Федiiвка РУТА (мяг) --
16:11 Полтава Ас-1 Федiiвка РУТА (мяг) --
16:15 Полтава Ас-1 Березняки БАЗ (мяг) --
16:15 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
16:15 Лебедин Ас Днiпро Ав БАЗ (мяг) --
16:16 Полтава Ас-1 Березняки ЛАЗ-695Н (жст) --
16:20 Полтава Ас-1 Хорол Ас-1 ГАЗЕЛЬ (мяг) --
16:25 Киiв Видобуч Харкiв Ас-1 МИЦУБИСИ (мяг) --
16:25 Кр.Рог Ас-1 Суми Ав МЕРСЕДЕС (мяг) --
16:25 Полтава Ас-1 Надежда ЭТАЛОН (мяг) --
16:25 Полтава Ас-1 Пiщане ЭТАЛОН (мяг) --
16:25 Кр.Рог Ас-1 Суми Ав IVECO (мяг) --
16:26 Полтава Ас-1 Надежда РУТА (мяг) --
16:40 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
17:00 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
17:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
17:00 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
17:01 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
17:10 Полтава Ас-1 Пустовари РУТА (мяг) --
17:10 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
17:10 Полтава Ас-1 Мушти РУТА (мяг) --
17:10 Харкiв Ас-1 Чернiвцi Ас МЕРСЕДЕС (мяг) --
17:11 Полтава Ас-1 Мушти РУТА (мяг) --
17:11 Полтава Ас-1 Пустовари РУТА (мяг) --
17:20 Полтава Ас-1 Семенiвка Ас МАН (мяг) --
17:20 Полтава Ас-1 Нарiжжя МАН (мяг) --
17:20 Харкiв Ас-1 Кобеляки Ас МЕРСЕДЕС (мяг) --
17:21 Полтава Ас-1 Нарiжжя МАН (мяг) --
17:25 Кременчук Ас Зiнькiв Ас РУТА (мяг) --
17:30 Полтава Ас-1 Шамраiвка ЛАЗ-695 (мяг) --
17:30 Полтава Ас-1 Гадяч Ас РУТА (мяг) --
17:35 Полтава Ас-1 Лубни Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
17:36 Полтава Ас-1 Лубни Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
17:45 Полтава Ас-1 Шилiвка Реш ЛАЗ-695 (мяг) --
17:46 Полтава Ас-1 Шилiвка Реш ЛАЗ-695 (мяг) --
17:50 Полтава Ас-1 Радянське БАЗ (мяг) --
17:51 Полтава Ас-1 Радянське БАЗ (мяг) --
18:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
18:00 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
18:00 Харкiв Ас-1 Миргород Ас БОГДАН (мяг) --
18:01 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас РУТА (мяг) --
18:05 Полтава Ас-1 Яреськи БАЗ (мяг) --
18:10 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
18:11 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
18:20 Суми Ав Херсон Ас СЕТРА (мяг) --
18:20 Суми Ав Херсон Ас БОГДАН (мяг) --
18:30 Полтава Ас-1 Лубни Ас РУТА (мяг) --
18:30 Полтава Ас-1 Охтирка Ас БОГДАН А09211 (мяг) --
18:30 Кременчук Ас Гадяч Ас РУТА (мяг) --
18:35 Днiпро Ав Краснодар Ав НЕОПЛАН (мяг) --
18:55 Запорiжжя Ав Суми Ав ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
19:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
19:05 Харкiв Ас-1 Киiв Ав МИЦУБИСИ (мяг) --
19:05 Полтава Ас-1 Лохвиця Ас БАЗ (мяг) --
19:15 Киiв Ав Харкiв Ас-1 НЕОПЛАН (мяг) --
19:20 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
19:20 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
19:21 Полтава Ас-1 Миргород Ас БАЗ (мяг) --
19:21 Полтава Ас-1 Решети-Ка1Ас РУТА (мяг) --
19:35 Киiв Ав Харкiв Ас-1 МАН (мяг) --
19:45 Киiв Ав Волгоград Ас НЕОПЛАН (мяг) --
19:55 Харкiв Ас-1 Олександрiя МЕРСЕДЕС (мяг) --
20:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
20:35 Полтава Ас-1 Зiнькiв Ас РУТА (мяг) --
20:45 Короп Кобеляки Ас ФОЛЬКСВАГЕН (мяг) --
21:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
21:25 Харкiв Ас-1 Чернiгiв Ас НЕОПЛАН (мяг) --
21:25 Харкiв Ас-1 Чернiгiв Ас СЕТРА (мяг) --
21:35 Кишинiв Харкiв Ас-1 МЕРСЕДЕС (мяг) --
22:00 Полтава Ас-1 Киiв Ас Киiв МЕРСЕДЕС (мяг) --
22:20 Киiв Ав Бердянськ Ас СЕТРА (мяг) --
22:20 Киiв Ав Бердянськ Ас ЮТОНГ (мяг) --
22:25 Харкiв Ас-1 Трускавец Ас ВОЛЬВО (мяг) --
23:35 Киiвас`Киiв` Покровськ.Ас НЕОПЛАН (мяг) --
Додати новий коментар

Вхід через Google