Ви є тут

Розклад руху приміських поїздів (Полтава)

Обіг

Маршрут прямування

приб.

відпр.

6531*

щоденно 

Полтава-Південна – Кременчук

03:53

6654*/6572

щоденно 

Полтава-Південна – Лозова

04:58

6571

щоденно 

Красноград – Полтава-Південна

06:43

6530*

щоденно 

Кобеляки – Полтава-Південна

06:51

6351*/6721/6363

щоденно 

Коломак – Гребінка

06:53

07:18

6362/6722/6354

щоденно 

Гребінка – Огульці

07:10

08:01

6291*

щоденно 

Огульці – Полтава-Південна

07:22

6656*/6574

щоденно 

Полтава-Південна – Лозова

08:05

6724*

щоденно 

Ромодан – Полтава-Південна

08:10

6533*

щоденно 

Полтава-Південна – Кременчук

09:00

6651/6573

щоденно 

Лозова – Полтава-Південна

09:44

6294

щоденно 

Полтава-Південна – Огульці

09:55

6723/6365

щоденно 

Полтава-Південна – Гребінка

10:40

6532

щоденно 

Крюків-на-Дніпрі – Полтава-Південна

12:23

6658/6576

щоденно 

Полтава-Південна – Лозова

13:40

6353*

щоденно 

Огульці – Полтава-Південна

13:48

6653/6575

щоденно 

Лозова – Полтава-Південна

13:53

6364/6726/6358

щоденно 

Гребінка – Огульці

14:27

15:14

6535*

щоденно 

Полтава-Південна – Кременчук

15:51

6725*

щоденно 

Полтава-Південна – Ромодан

17:10

6660/6578

щоденно 

Полтава-Південна – Лозова

17:29

6506*

щоденно 

Полтава-Південна – Огульці

17:52

6655/6577

щоденно 

Лозова – Полтава-Південна

17:58

6805*

щоденно 

Полтава-Південна – Кобеляки

18:20

6534*

щоденно 

Кременчук – Полтава-Південна

18:37

6295*

щоденно 

Огульці – Полтава-Південна

18:51

6366/6728*

щоденно 

Гребінка – Полтава-Південна

19:54

6727/6369*

щоденно 

Полтава-Південна – Гребінка

20:00

6298*

щоденно 

Полтава-Південна – Коломак

20:17

6652*/6580

щоденно 

Полтава-Південна – Лозова

20:50

6537*

щоденно 

Полтава-Південна – Кобеляки

21:20

6357*

щоденно 

Огульці – Полтава-Південна

22:00

6806*

щоденно 

Кобеляки – Полтава-Південна

22:21

6657/6579

щоденно 

Лозова – Полтава-Південна

22:34

6536*

щоденно 

Кременчук – Полтава-Південна

23:19

6505*

щоденно 

Огульці – Полтава-Південна

00:18

6352*

щоденно 

Полтава-Південна – Огульці

02:07

Додати новий коментар

Вхід через Google